Projektowanie witryn wwwRewolucyjne witryny internetowe.


Kontakt

697 473 572 (pn-pt, 9:00-15:00)

biuro@revolweb.pl

poprzednia grafika: Logo dla Event Solutions

Logo dla Event Solutions

Nagłówek graficzny dla firmy związanej z fizjoterapią

Nagłówek graficzny dla firmy medycznej

Powrót do listy grafik Nagłówek graficzny dla firmy związanej z fizjoterapiąNagłówek graficzny dla firmy związanej z fizjoterapią

Zapytaj o ten projekt:

Nagłówek graficzny dla firmy medycznej

Prosta forma, sugestywny znak graficzny oraz delikatne podkreślenie kolorystyczne - te cechy zawarliśmy w tym projekcie. Nagłówek, pełniący również funkcję logo, jest bardzo mobilny - można go umieszczać w różnych zastosowaniach i układach.

Dodatkowe informacje o tym projekcie

Chirurgiczny turkus wskazuje na branżę medyczną, zaś ciekawa poza jakiej dopatrzyć można się w geometrycznym znaku sugeruje gimnastykę, człowieka ćwiczącego, sprawnego, zdrowego. Symbol człowieka wspiera się podstawę graficzną logo niczym balansujący człowiek na równoważni, którą także nawiązuje do terapii, rehabilitacji. Wraz ze znakiem w logo znajduje się napis, który objaśnia poniekąd treść logo. Całość podkreśla łukowaty kształt w równie turkusowym kolorze. Wypełnienie znaku zostało cieniowane dzięki czemu prezentuje się atrakcyjniej i bardziej przestrzennie. Zgrabne logo świetnie oddaje istotę działalności firmy. Mimo swej złożoności jest to prosta forma, która jest czytelna zarówno w internecie, jak również na materiałach takich jak foldery, wizytówki, szyld itp.

następna grafika: Plakat dla 4Intellect

Plakat dla 4Intellect