Projektowanie witryn wwwRewolucyjne witryny internetowe.
´╗┐

Kontakt

697 473 572 (pn-pt, 9:00-15:00)

biuro@revolweb.pl

poprzednia grafika: Nowy logotyp oraz kolorystyka szkoły językowej.

Nowy logotyp oraz kolorystyka szkoły językowej.

Logo dla Miejskiego Rzecznika Konsumentów w Jeleniej Górze

Logo Rzecznika Konsument├łw

Powr├│t do listy grafik Logo dla Miejskiego Rzecznika Konsumentów w Jeleniej GórzeLogo dla Miejskiego Rzecznika Konsumentów w Jeleniej Górze

Zapytaj o ten projekt:

Logo Rzecznika Konsument├łw

Prosty znak określający ochronę konsumentów. Parasol ochrania stylizowaną literę K, symbolizującą osoby fizyczne. Całość zrealizowana w okrągłej formie pieczęci i będąca znakiem jednokolorowym, z czego wynika łatwość jego zastosowania na wszelkich materiałach.

Dodatkowe informacje o tym projekcie

Postawiliśmy na prosty przekaz funkcji urzędu rzecznika konsumentów, wręcz symboliczny, ale niezwykle wymowny... Zestawiliśmy ze sobą dwa kolory: biały i kobaltowy, aby podkreślić minimalizm tego pomysłu. Niebieski jest dosyć jaskrawy, dlatego idealnie pasuje do bieli tła. Symbole wpisane w dwa okręgi większy i mniejszy przypominają dawne, tradycyjne pieczęci. Litera K określa Konsumenta (Klienta), których rzecznikiem jest urząd w kwestiach spornych pomiędzy nimi, a sprzedającymi lub producentami. Ze względu na to, że użyta została tylko jedna litera , bez dodatkowych treści i haseł, postanowiliśmy ją wystylizować i upodobnić do liter na dawnych pieczęciach. Element graficzny w postaci parasola jest symbolem ochrony, a umieszczony nad literą K sygnalizuje ochronę konsumenta. Całość przekazu marketingowego bez użycia jakiejkolwiek treści została uzyskana za pomocą tak prostej kompozycji. W zamyśle projekt dostosowaliśmy do wszelkich nośników, na jakich będzie powszechnie stosowany.

nast─Öpna grafika: Kompozycja graficzna (logo) serwisu z aukcjami

Kompozycja graficzna (logo) serwisu z aukcjami