Projektowanie witryn wwwRewolucyjne witryny internetowe.


Kontakt

697 473 572 (pn-pt, 9:00-15:00)

biuro@revolweb.pl

poprzednia grafika: Nagłówek strony www gabinetu stomatologicznego

Nagłówek strony www gabinetu stomatologicznego

Logo w stylu kreskówkowym dla serwisu społecznościowego

Logo dla serwisu społecznościowego

Powrót do listy grafik Logo w stylu kreskówkowym dla serwisu społecznościowegoLogo w stylu kreskówkowym dla serwisu społecznościowego

Zapytaj o ten projekt:

Logo dla serwisu społecznościowego

Wykorzystany rysunek pary sugeruje randkowy charakter serwisu. Kolorystyka oraz styl są dopasowane do grafiki strony internetowej i spójne z szatą graficzną używaną przez stronę i publikacje firmowe.

Dodatkowe informacje o tym projekcie

Logotyp dla portalu randkowego został zaprojektowany tak by łączyć w sobie wiele cech wyróżniających działalność serwisu. Uśmiechnięte twarze dodają optymizmu i wpływają na pozytywny odbiór strony. Znajduje się w nim wizerunek pary kobiety i mężczyzny co świadczy o dedykowaniu serwisu parom i szukającym pary. Adres strony www którą promuje zyskało zaokrągloną czcionkę dwubarwną wzbogaconą o gustowne cieniowanie. Ponadto kreskówkowy wizerunek pary wskazuje na anonimowość gwarantowaną w portalu, ale też otwartość serwisu. Neutralna kolorystyka z nutą zieleni i bieli oraz nowoczesne wzornictwo sprawiają iż logo jest chwytliwe, atrakcyjne i idealnie wpasowujące się w specyfikę portalu. Cieniowane tło i odbicie lustrzane nazwy to dodatkowe elementy dekoracyjne. Logo zostało opracowane wraz z pozostałymi elementami reklamowymi, aby były ze sobą spójne stylem.

następna grafika: Logotyp dla firmy kosmetycznej Bella

Logotyp dla firmy kosmetycznej Bella