Projektowanie witryn wwwRewolucyjne witryny internetowe.


Kontakt

697 473 572 (pn-pt, 9:00-15:00)

biuro@revolweb.pl

poprzedni szablon:Bridal

Szablon - Strona www dla producenta ślubnego

Strona www dla producenta łazienek

Szablon 'Pure Pleasure' dla nowej strony internetowej Numer szablonu: 57

Powrót do listy szablonów Pure Pleasure

Zapytaj o ten szablon:

Strona www dla producenta łazienek

Numer szablonu: 57

Szablon Pure Pleasure początkowo był propozycją witryny firmy produkującej luksusowe wanny z hydromasażem - klimat strony oddaje atmosferę reklasu i przyjemności, jasna kolorystyka jest dodatkowo urozmaicona kolorem niebieskim (symbolizującym wodę), oraz pomarańczowym (symbolizującym ciepło i przyjemność).

Dodatkowe informacje o szablonie

Producenci łazienek opierają koncepcję swojej reklamy wizualnej na wodzie, bieli armatury, oraz na komforcie, z którym kojarzymy kąpiel w wygodnej wannie.

Szablon Pure Pleasure dedykowany jest producentom łazienek, głównie ze względu na grafikę u góry strony, zwracającą uwagę nasyceniem kolorów, i oczywiście tym, co przedstawia. grafika dzieli się na cztery segmenty, zróżnicowane kolorami, przedstawionymi na nich rodzajami wanien i relaksu, jakiego można w nich zażywać, oraz przyciskami, które są na nich ukryte i prowadzą do kolejnych podstron.

Centralna część strony podzielona jest na kolumnę lewą, na której zamieszczone są streszczenia poszczególnych aktualności na stronie. Prawa kolumna zawiera informacje na temat poszczególnych grup produktów, opatrzonych stosownymi zdjęciami. Całość generalnie nie pozostawia złudzeń, jakiego rodzaju produkty oferuje właściciel strony. Wykorzystane w szablonie fotografie przedstawiają luksusowe wanny i stawiają w dobrym świetle producenta. Fotografie na stronie są jedynym barwnym elementem wyodrębniającym to, co najważniejsze ze strony utrzymanej w poważnych, stonowanych odcieniach szarości.

następny szablon: Reddie

Szablon - Strona www dla firmy handlowo-usługowej