Projektowanie witryn wwwRewolucyjne witryny internetowe.


poprzedni szablon:SuperB Water

Szablon - Strona www dla firmy produkcyjnej

Strona www dla bloga tematycznegoSzablon www 'Red Blog'

Numer szablonu: 53
Red Blog

Zapytaj o ten szablon:

Strona www dla bloga tematycznego

Numer szablonu: 53

Prosy, wygodny, intuicyjny i estetyczny wygląd dla witryny takiej jak blog lub o podobnej konwencji. Szablon ten może też służyć jako szata graficzna dla strony prezentującej jakieś konkretne zagadnienie.

Dodatkowe informacje o szablonie

Blogi tematyczne mogą traktować o różnych zagadnieniach - dosyć ciekawym może być tematyka korporacji, pracy w niej i powiązanych sprawach. Szablon Red Blog doskonale wpasuje się w tę tematykę, ale równie dobrze sprawdzi się też jako szata graficzna dla przemyśleń na inny temat.

Red Blog to szablon wyjątkowy - oparty na motywie krwistej czerwieni, która może być kojarzona na różne sposoby - stąd też mnogość interpretacji co do wykorzystania tego szablonu. Szare tło wkomponowane w czerwoną ramkę stanowi centralny punkt, do którego kieruje swój wzrok odbiorca. Wewnątrz znajdziemy klasyczny podział witryny - po lewej stronie kolumna z mapą witryny, zaś szersza, prawa część to miejsce na właściwy artykuł na blogu, opatrzony stosownym zdjęciem oraz cytatem.

Całość sprawia wrażenie bardzo estetyczne i funkcjonalne - pomimo ostrej czerwieni w ramce czytelnik bezproblemowo odnajdzie ciekawy tekst i skupi na nim swoją uwagę. Delikatne motywy cieni ludzików powodują, że całość nabiera charakteru bloga społecznego, o ludziach i dla ludzi.

następny szablon: Jalous

Szablon - Strona www dla firmy wykończenia wnętrz