Projektowanie witryn wwwRewolucyjne witryny internetowe.


poprzedni szablon:Simplah

Szablon - Strona www dla czasopisma naukowego

Strona www o muzyce młodzieżowejSzablon www 'Soq'

Numer szablonu: 74
Soq

Zapytaj o ten szablon:

Strona www o muzyce młodzieżowej

Numer szablonu: 74

Szablon będący wynikiem eksperymentów graficznych. Odważne i prowokujące kolory, pozornie niedbała i brudna forma nadają tej szacie cechy, dzięki którym ten szablon może z powodzeniem służyć serwisowi zajmującemu się na przykład muzyką alternatywną.

Dodatkowe informacje o szablonie

Strony o tematyce młodzieżowej powinny być dynamiczne, ostre, nie wolno pozbawiać ich wrażenia chaosu - a wszystko po to, by sprostać oczekiwaniom młodzieży i nadążyć za ich rytmem.

Młodzieżowa muzyka pełna jest sprzeczności, niejasności, szybkiego bitu i hałasu - dlatego strona www o tematyce muzycznej dedykowana młodym ludziom z powodzeniem może się opierać na szablonie Soq. To szablon łączący odcienie delikatnej, stonowanej szarości z agresywnym różem i fioletem. Tło strony sprawia wrażenie surowej, betonowej ściany, na której niczym grafitti wyróżniają się fioletowe i różowe plamy panelu z przyciskami i nagłówków poszczególnych segmentów strony.

Powyższy szablon został podzielony na kilka segmentów. Górny pasek poświęcony jest na slogan strony i buttony, prawy pionowo zorientowany pas to kolejny ważny dla młodzieży slogan, zaś dół strony dedykowany jest na chat online. Centralną część szablonu zajmuje kilka niewielkich sektorów, prezentujących w skrócie co dzieje się na poszczególnych podstronach. Szablon ten jest bardzo dynamiczny i sprawia wrażenie chaotycznego, dlatego tak ważne jest wyodrębnienie w nim mocnymi kolorami poszczególnych sektorów, by młody użytkownik szybko się w tym kolorowym świecie odnalazł.

następny szablon: IdeaSick

Szablon - Strona www dla inkubatora biznesu